

Wat gaan we deze woensdag doen:
We gaan deze avond 1 duik maken. Waar en hoe laat we gaan duiken staat nog niet vast. Dit wordt bepaald naar gelang wie er allemaal mee gaat. Als er bijvoorbeeld wat jongeren mee gaan die de volgende dag weer naar school moeten gaan we in een plas dichtbij in de de buurt duiken. Of dan vertrekken we vroeger. Als er alleen oudere duikers mee gaan, gaan we misschien wel wat langer rijden om andere duikstekken te ontdekken. Als je mee wilt en je hebt bepaalde wensen, bijvoorbeeld: ik wil vroeg gaan duiken (bijv. om 17:00 uur) of ik wil in die plas duiken want daar heb ik nog nooit gedoken of ik moet voor een bepaalde tijd thuis zijn, etc. stuur dan een e-mail naar
Dit e-mailadres is beschermd tegen spambots. U heeft Javascript nodig om het te kunnen zien.
. Zet dan in het onderwerp de datum van de dag waarop je wilt duiken, en zet in je mail je wensen. We staan open voor suggesties. Als je mee wilt zorg er dan wel voor dat je op de zaterdag voor de betreffende duikavond je aangemeld hebt en je wensen doorgestuurd hebt naar
aanmelding@duikcluburk.nl. Zodat we via mail zoveel mogelijk duikers tevreden kunnen stellen. Op dinsdagavond rond 8 uur wordt de gekozen locatie en tijd geplaatst. Dus hou dit agendapunt in de gaten.
Je mag natuurlijk ook een e-mail sturen als je op een andere dag wil duiken,
dan kunnen we misschien wel een buddy voor je vinden!!!
Voorwaarden voor deze duik:
Er moeten minstens 4 personen zich aangemeld hebben.
Vertrek en aankomsttijden:
Kosten:
Voor vragen:
Kun je terecht bij de Activiteiten Coördinator: Bert Ras:
E-mail:
aanmelding@duikcluburk.nl
Mob. Tel. Nr.: 06-23794180
Als je mee wilt stuur dan een e-mail:
aanmelding@duikcluburk.nl
of sms of bel naar 06-23794180 .
Zodat we precies weten wie er mee gaat.
Wie gaan er allemaal mee:
Het Paviljoen in het Haarlemmerbos heet deze duikstek. Vlakbij het restaurant "Vork en Mes". Hoe toepasselijk. Is een vrij onbekende duikstek. Het zicht is hier goed. De palingen die gesignaleerd zijn zwemmen soms rechtop in het water. Een echte aanrader dus.
Hieronder de routebeschrijving naar het restaurant.
Met de auto naar Restaurant Vork & Mes
Met de navigatie is het restaurant te vinden onder het adres Paviljoenlaan 1 andere systemen vinden de locatie onder Floriadepark 1. De coördinaten van de lokatie voor uw navigatie van ons restaurant zijn: N 52o 19.806 E 4o 40.185
* Uit de richting Den Haag / Amsterdam
Neem vanaf de E19/A4 de afslag Hoofddorp / Aalsmeer en ga richting Hoofddorp op de N201.
Volg op de N201 de borden Heemstede. Ga na een paar kilometer bij de eerste verkeerslichten na het Marriott Hotel, rechts de N205 (driemerenweg) op richting Nieuw Vennep / Vijfhuizen. Sla direct weer rechts af bij de volgende stoplichten en volg de borden van Restaurant Vork & Mes.
* Uit de richting Utrecht
Neem vanaf de A2 richting Amsterdam, daarna de A9 op en Amstelveen volgen. Daarna richting Den Haag op de E19/A4. Neem de afslag Hoofddorp / Aalsmeer en ga richting Hoofddorp op de N201. Volg op de N201 de borden Heemstede. Ga na een paar kilometer bij de eerste verkeerslichten na het Marriott Hotel, rechts de N205 (driemerenweg) op richting Nieuw Vennep / Vijfhuizen. Sla direct weer rechts af bij de volgende stoplichten en volg de borden van Restaurant Vork & Mes.
* Uit de richting Alkmaar
Neem vanaf de A9 de afslag Hoofddorp/ Lisse, volg de N205 richting Hoofddorp. Bij de verkeerslichten linksaf richting Hoofddorp-Aalsmeer. Sla links af bij de volgende stoplichten en volg de borden van Restaurant Vork & Mes.


Powered by GBU grafici. Copyright DuikClub Urk.